Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

 

 Küresel Sağlığa Özgün Türk Dokunuşu

 İnovasyon, Kalite ve Küresel Erişim

 2004 yılında, Türkiye’nin en canlı şehirlerinden biri olan İzmir’de kurulan Ares Medikal, tıbbi cihaz inovasyonunda en ön saflarda yer   almaktadır. Ekonomik ve yüksek kaliteli kardiyovasküler ürünlere kolay erişim imkânı sunarak medikal sanayiinde bir devrim yaratma     vizyonu ile yola çıkan firmamız bugün, bölge lideri olarak ve küresel ölçekte birçok ülkeye ulaşıyor.

 Kalite ve Güvenilirlikte Sürdürülebilir Mükemmellik

 Ares Medikal olarak kaliteye olan bağlılığımız sarsılmazdır. Üretim faaliyetlerimiz, CE ve ISO 13485 dahil uluslararası tanınan   sertifikalarla  desteklenmektedir. Bu sertifikalar sadece onur nişanlarımız değil, uluslararası kalite standartlarına olan bağlılığımızın da bir   göstergesidir. Kapsamlı yaklaşımımız, sunduğumuz her ürünün sadece işlevsel değil, aynı zamanda güvenli ve güvenilir olmasını da   sağlar.

 Kardiyovasküler Sağlıkta Yenilikçi Çözümler

 Ares Medikal'in inovatif ruhu tasarım, üretim ve satış faaliyetlerinin tümünde yaşatır. Son teknoloji üretim tesisimiz, yaratıcılık ve teknolojik ilerlemenin merkezidir. Medikal cihaz sektörünün sürekli geliştiği bilinciyle, sektör lideri konumumuzu korumak adına hem kendimizi hem de ürün yelpazemizi aralıksız bir şekilde yenilemekteyiz. Ar-Ge ekibimiz, kardiyovasküler prosedürlerin özel ve sürekli değişen ihtiyaçlarını öngörmek ve karşılamak için yorulmadan çalışmaktadır. Sınırlı enerjiyi en verimli şekilde kullanarak, sektörde referans teşkil edecek yenilikçi kardiovasküler çözümlerinin üretimini gerçekleştiriyoruz.

Yerel Dokunuşla Küresel Etki

Kardiyovasküler ürünlerin ihracatındaki lider konumumuz, uluslararası alandaki varlığımızı temsil etmekle kalmıyor; aynı zamanda faaliyet gösterdiğimiz her coğrafi bölgede somut ve pozitif etkiler yaratma misyonumuzu da yerine getiriyor. Sağlık sektöründe sınırları aşan köprüler inşa etme vizyonumuzu, kültürel çeşitliliği ve farklı pazar dinamiklerini kucaklayan bir yaklaşımla hayata geçiriyoruz. Müşteri portföyümüzün çeşitliliği, farklı pazarların özgün ihtiyaçlarını derinlemesine inceleme ve bunlara yanıt verme kapasitemizi sergilerken, yerel bir tedarikçinin samimiyetini ve mükemmellik seviyesine ulaştırdığımız müşteri memnuniyetini de asla kaybetmiyoruz.

Ares Medikal'de kendimizi sadece bir üretici olarak değil aynı zamanda bir partner ve çözüm ortağı olarak görüyoruz. Misyonumuz, en üst düzey kardiyovasküler ürünlere kolay erişim imkanı sunarak uluslararası refaha katkıda bulunmaktır. Sizi, yenilik, kalite ve özenle dolu bu yolculuğumuza katılmaya davet ediyoruz.